O NAS

ABOUT

USŁUGI

Zielone logo protor
  1. pl
  2. en
Mobile menu

Posiadamy profesjonalny sprzęt do inspekcji, czyszczenia oraz dezynfekcji i środki chemiczne posiadające atest. Celem firmy jest poprawa jakości powietrza wewnętrznego poprzez inwestycje w coraz nowocześniejszy sprzęt.  Harmonogram zleceń jest elastyczny - nasze usługi są dostępne w każdym czasie, działamy na terenie całego kraju. 

 

 

 

Jesteśmy dumnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem na rynku wentylacji. W Protor od lat specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu czyszczenia oraz serwisu instalacji wentylacyjnych. Nasza pasja do pracy oraz zaangażowanie w każde zlecenie sprawiły, że zdobyliśmy zaufanie licznych klientów, a nasza oferta zyskała uznanie w branży.

Nasza firma ma przyjemność współpracować z różnego rodzaju zakładami przemysłowymi, szpitalami oraz obiektami biurowymi. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi, w tym:

Przedsiębiorstwo Protor jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem na rynku wentylacji. Świadczymy usługi z zakresu czyszczenia oraz serwisu instalacji wentylacyjnych. Z satysfakcją przejmujemy kolejne zakłady, szpitale oraz obiekty biurowe.

Firma opiera się na trzech filarach: troska o jakość
powietrza, rozwój technik czyszczenia oraz
zarządzanie przez wartości.

Zapewniamy kompleksową obsługę, poczynając od fachowego doradztwa, poprzez profesjonalne czyszczenie instalacji i dezynfekcji urządzeń, a kończąc na badaniach mikrobiologicznych i inspekcji TV kamerą endoskopową.

Wysoka jakość oferowanych usług możliwa jest między innymi dzięki najwyższym normom jakości. 

Firma opiera się na trzech filarach: troska o jakość powietrza, rozwój technik czyszczenia oraz zarządzanie przez wartości. To one towarzyszą nam podczas realizacji zlecenia. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do właścicieli obiektów:

czarne filltry protor
czarne wskaźniki jakości protor

Celem firmy jest rozwój i doskonalenie umiejętności poprzez inwestycje w coraz nowocześniejszy sprzęt w odpowiedzi na spełnianie ciągle zmieniające się oczekiwania naszych klientów

 

DLACZEGO MY ?

czarne strzałki jakość protor

WIĘCEJ

O NAS

Obraz Protor 100%
Czerwona Ikona Youtube Protor
Niebieska Ikona Facebook Protor

+48 510 545 961
protor.uslugi@gmail.com

ul. Heweliusza 11
80-890 Gdańsk

Zielone logo protor